SEO

Optimalizace pro vyhledávače

SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače je část online marketingu, zabývající se zlepšením pozic v organických výsledcích vyhledávání. U nás to platí dvojnásob, jelikož organika je náš krevní typ.

Všechny služby, týkající se optimalizací pro vyhledávače jsme co nejvíce přizpůsobily, abychom vám mohli předat ty nejdůležitější informace a poznatky a nemarnili váš čas zbytečnostmi. Najdete u nás proto jen tři služby, které společně tvoří neporazitelné combo. 

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je základní dokument, bez kterého se žádný copywriter neobejde. Zodpoví otázku, na která slova se při psaní zaměřit a která naopak vynechat. Pokud chcete, aby váš web byl vidět, není nic jednoduššího, než vytvořit co nejpřesnější analýzu, která ukáže správný směr.

Kompletní SEO audit

Díky kompletnímu SEO auditu dokážeme najít chyby a nedostatky, které jsou na webu. Je zaměřený na technické faktory a jiné obsahové faktory na samotném webu, ale i na off-page faktory, neboli linkbuilding. Díky SEO auditu získáte kompletní představu o tom, jak je na tom vaše webová stránka a co je třeba zlepšit.

Měsíční SEO správa

Měsíční SEO správa je už samotná práce na SEO auditu. Ten je mimojiné podmínkou pro možnost správy webu. Měsíční SEO správa zahrnuje psaní textů, opravy technický a jiných obsahových faktorů, nebo tvorbu odrazového profilu. Je jen na vás, co vám dává větší smysl.

Ceník

Analýza klíčových slov

od 10.000 Kč

Kompletní analýza klíčových slov + manuál jak s klíčovými slovy pracovat.

 

Kompletní SEO audit

od 18.000 Kč

SEO audit on-page, off-page a obsahových faktorů + návrh úprav.

 

Měsíční SEO správa

od 9.000 Kč

Zapracování navrhnutých úprav na základě SEO auditu.